Pracovníci

<<12345...>>Jít na stranu: Potvrdit
Přijmení, Jméno, Tituly Zařazení Telefon(y) Email Místnost
Davidová Marie Bc. student - - -
Ditrich Oleg, doc. RNDr. CSc. Vědecký pracovník - oleg@paru.cas.cz -
Doleželová Eva, Mgr. Ph.D. Odborný pracovník +420 387775429 dolezelova@paru.cas.cz PARU II, 2.05
Douda Tomáš Technik +420 387775401, +420 387775407 douda@paru.cas.cz PARU II, animal fac.
Drozdová Tereza Bc. student +420 387775443 - PARU II, 1. patro
Dudáková Hana Bc. student - - -
Durante Ignacio Miguel, MSc. Ph.D. Postdoktorand +420 387 77 5445 ignacio.durante@paru.cas.cz 2.26
Ďurinová Eva, Mgr. Ph.D. student +420 387 77 5459 eva.durinova@paru.cas.cz 403
Dvořáková Věra Bc. student - - -
Elsterová Jana, RNDr. Ph.D. student +420 387775463 elsterova@paru.cas.cz 324
Ennaceur Dorsaf, MSc. Doktorand +420 38 777 5428 dorsaf.ennaceur@paru.cas.cz 203
Erhart Jan Odborný pracovník +420 387775438 erhart@paru.cas.cz 324
Eyer Luděk, RNDr. Ph.D. Vědecký pracovník +420 533331911 eyer@vri.cz 316
Faktorová Drahomíra, RNDr. Ph.D. Vědecký pracovník +420 387775443 dranov@paru.cas.cz PARU II, 1. patro
Fiala Ivan, RNDr. Ph.D. Vědecký pracovník +420 387775450 fiala@paru.cas.cz 109
Field Mark Christian, prof. Vědecký pracovník +420 387 77 5443 mark.field@paru.cas.cz PAÚ II
Flegontova Olga, Mgr. Ph.D. student +420 387775409 olga@paru.cas.cz PARU II
Flegrová Tereza, Bc. Mgr. student +420 38 777 5426 tereza.flegrova@paru.cas.cz 620
Frantová Helena, RNDr. Odborný pracovník V&V +420 387775490 HelenaFrantova@email.cz 333
Gahura Ondřej, Mgr. Ph.D. Postdoktorand +420 387775429 gahura@paru.cas.cz PARU II, 2.05
<<12345...>>Jít na stranu: Potvrdit

KONTAKT

Biologické centrum AV ČR, v.v.i.
Parazitologický ústav
Branišovská 1160/31
370 05 České Budějovice

NAJÍT PRACOVNÍKA